Jan de Hartog "Baldahhiinvoodi" Alatskivi lossi peasaalis
Komöödia ühe vaheajaga - algus KELL 19.00

28, 29, 30 juuni 2022
1, 2, 3 juuli 2022
 
Lavastaja: Eili Neuhaus
Tõlkija: Guido Ivandi
Kunstnik: Irina Marjapuu
Valgus- ja helikujundaja: Peeter Pilv
Osades: Ülle Lichtfeldt (Rakvere Teater) ja Eduard Salmistu (Rakvere Teater)
Mängukoht: Alatskivi Lossi ballisaal
Kestus: 2 tundi ja 15 minutit (koos va                                    heajaga), kahes vaatuses
 
NB! Pileteid on müügil piiratud arv koguses!
Piletid Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/draama/jan-de-hartog-baldahhiinvoodi-78323/


ÜHE ABIELU LUGU LÄBI AJA
Mees ja Naine kohtuvad, armuvad ja abielluvad. Uus elu, uus algus, uued lootused. Kuidas elada rõõmus ja mures, õnnes ja õnnetuses - elu lõpuni üksteise kõrval?
Abielu on nagu puu, mille oksad alguses nõrgad ja juured hõredad. Abielu on koos elamine, koos kasvamine ja ühes juurdumine.
 
Hollandi näitekirjaniku Jan de Hartogi poolsajandit tagasi kirjutatud aus ja siiras lugu armastusest läbi elu.
Näidend hõlmab viitekümmend aastat Mehe ja Naise ühisest elust. Eluringi kujutamine saab alguse 20ndates aastates alates noorte pulmaõhtust ning lõppedes, kui koos on elatud kuuskümmend aastat. Saabub aeg, kui pakitakse kohvrid, et lahkuda. Lahkuda kuhu? Humoorikas reis täis turvalist samastumist ja värvikaid sündmusi.
 
"Kui ma sinuga abiellusin, uskusin, et armastan sind. Tegelikult ma sind ei armastanud. Ma armastasin vaid ettekujutust sinust. Ma armastasin mingit muinasjutu printsessi, ebamaist olendit, kes iial ei luksu, ei norska, ei krigista hambaid ega siputa une ajal jalgadega. Äkki ma taipasin, et sa pole üldse see, keda ma olin endale ette kujutanud, vaid hoopis midagi väärtuslikumat."

15.07.2022 algusega kell 19.00

Ülimenukas vestlusshow "Mida mehed naistele ei räägi?" on tagasi UUES KUUES!

Ja seda samuti sellises uues ja huvitavas kohas, nagu Alatskivi Lossi sõiduhobuste talli konverentsiruumis.

Kahe karismaatilise mehega, Margus Vaheri ja Eero Spriidiga, tuleb seekord hullama ning neile puid alla panema skandaalne ilusüstide kuninganna MARJU KARIN.

Kõigepealt laseb ta meestel kõik saladused hingelt ära rääkida ning seda loomulikult ainult selleks, et pärast neile öelda, kuidas asjad tegelikult on, miks mehed vahel lollid on ning miks naised just nii teevad, et mehi närvi ajada.

Kõik valgustkartvad teemad kistakse kapist välja rambivalguse kätte ja lahatakse ainult neile omasel humoorikal ja rabavalt otsekohesel moel. Alates seksist kuni liiga teravate varbaküünteni välja, mis teki sisse auke uuristavad.

Millised on meeste suurimad hirmud ja salasoovid? Millised suurimad rõõmud ja fantaasiad? Kuidas mehed naist ja tema käitumist näevad, tajuvad ja tõlgendavad? Millised naised tegelikult on, ja miks? Seda kõike käsitleme laval läbi eluliste näidete ja huumori.

Olete lahkelt palutud samuti sõna sekka ütlema! Muidugi on mõttevahetuses osalemine vabatahtlik, aga väga oodatud. Kusjuures kõik jääb nende seinte vahele.

Meie ei salvesta ega lindista. Ärge, palun, teie ka seda tehke, „Sest öös on asju, mille külge tark ei puutu.“ /Heiti Talvik/

Vanusepiirang 18+.

Ürituse kestus 2 h. Vaheaeg 20 min.

Avatud kohvik.

Rohkem infot ürituse kohta: https://www.facebook.com/mida.mehed.tegelikult.tahavad/

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/mitmesugust/vestlusohtu-mida-mehed-naistele-ei-raagi-358797/