Ooperilaulja Pirjo Jonas ja Hispaania tenor German Gholami annavad  3. augustil  Alatskivi lossis glamuurse kontserti „Laulud öös". Neid saadab hinnatud Vanemuise keelpillikvartett "Con-taktid".


German on Eestis elanud juba üle viie aasta ja löönud kaasa mitmetes Vanemuise etendustes, teiste seas ka „Hüljatud", samuti on ta laulnud nt „Rigoletto" ooperis Šotimaal ja ooperis „Traviata". Lisaks on ta olnud Hispaania ansambli Les Bohemes liige. Pirjo Jonas on andekas ooperisolist, kes on Vanemuises teinud kaasa näiteks muusikalises põnevikus „Sweeney Todd" ning etendustes „Viini veri", „Carmen" jpt. Veel on ta eestlastele tuntud teleekraanilt.

Kontserdil tulevad esitusele laulud mitmetest tuntud muusikalidest ja operettidest, kõlavad lood nagu „Kerjuse laul", „Öökuninganna", „Oleksin ma rikas", „O Sole Mio", „Cupido musi-aaria". Duona lauldakse laule „Viiuldaja katusel", „Barcelona", „Time to say goodbye" jpt tuntuid palu. Nendele ajatutele lugudele annab uudse kõla "Con-taktid'' keelpillikvartett, täiendades kava oma professionaalsuse ja ainulaadsete seadetega. Lisaks kaasatakse kontsertidel ka publikut, et muuta kuulajate õhtu meeleolukamaks ja meeldejäävamaks!

Vanemuise keelpillikvartett „Con-taktid":

Kristel Eeroja-Põldoja - I viiul

Kristiina Birk - II viiul

Anneliis Lindre - vioola

Marina Peleševa – tšello