• 16.11 Kontsert “Romantiline kitarr!â€?


  15.10.2013

  Kontsert “Romantiline kitarr!”
  MASSIMO FELICI (kitarr, Itaalia)

  L. 16.november kell16:00

  Ajastu kuldrepertuaar autoritelt nagu Mauro Giuliani, GIOVANNI SOLLIMA, FERDINANDO CARULLI, LUIGI LEGNANI, ALEXANDRE TANSMAN.

  „Ta on Euroopa parim kitarrist, keda eales kuulnud oleme“ The American Records' Guide

  Massimo Felici konkursivõitude ja tunnustuste rida on pikk -esimene preemia konkurssidel nagu Gargnano, Màlaga, Cagliari ja Fiuggi ning autasud Alessandrias, Parma,s "A. Segovia" Granadas, "Palma d'oro" Finale Ligures kõnelevad enda eest.

  Juba alates varajasest noorusest on ta esinenud solistina, duos kitarristi Lorenzo Micheli, ka Eestis tuntud flöödimängija Massimo Mercelli ja „Leonardo“ kitarrikvartetei koosseisus ja paljude orkestritega pea kõikjal Euroopas, Lõuna-Ameerikas, USA-s ja Kaug-Idas. Ta on teinud koostööd dirigentidega nagu Enrique Bàtiz, Filippo Maria Bressan, Tito Muñoz, Christopher Franklin, Robert Gutter, Philippe Bender, Raphael Pyllarinos, Vittorio Antonellini jpt. ja esinenud kaalukatel festivalidel Jerusalemas, Rheingau, Emilia Romagnas, Ljubljianas, Brnos, Zagrebis, Màlagas, Geronas, Siracusas. Massimo Felici õpetab kitarrimängu „Nino Rota“ nim Konservatooriumis Monopolis (Itaalia) ning on meistrikursuseid andnud Saksamaal, Lõuna-Koreas, Eestis, Hispaanias, Tšehhis ja Soomes.

  Tema 1995 a salvestatud CD „Escarraman“ uute Mario Castelnuovo-Tedesco teostega pälvis laialdase rahvusvahelise positiivse vastukaja nagu ka plaadimärgi „Brilliant“ all Castelnuovo-Tedesco kontsertide salvestus Lorenzo Micheliga 2004 a.

  Massimo Felicile on pühendatud palju tänapäeval olulisi kitarriteoseid - Giovanni Sollima ("Free Life on Earth" - 2004, "Il Bestiario di Leonardo" - 2006) ja Luis Bacalov ("Caminos del Sur" -2006).

  Massimo Felici mängib Miguel Simplicio (Barcelona 1934) poolt valmistatud kitarril.

  Kontsert toimub koostöös festivaliga Fiesta de la Guitarra.

  Pilet 5€

  Piletid müügil Piletilevis, Alatskivi lossi lahtiolekuaegadel ja tund enne kontserdi algust kohapeal.

  Info ja broneerimine tel: 7 453 816 või admin@alatskiviloss.ee